Croatia as never seen before More About Us »

Menu

Useful links

Apartments Gordana

Own transport

Why spend a holiday right here?

 • »
  Property is right by the sea
 • »
  Nicely furnished apartments
 • »
  BBQ available
 • »
  Spacious terraces with sea views

What might bother you?

The object is no longer available.

We shot a video on this island, have a look!

Accommodation

unit_photo

Apartment APP 2+2 "3"

Max. pers. | bedrooms
Code of the unit: 307/1-SD-OB-ZJ-3
Floor: 1st floor
Bedroom 1 x double bed, wardrobe
living room with kitchenette refrigerator, sofa bed for 2 pers., hotplate (electricity), crockery
bathroom boiler 30 l , shower cubicle, WC
terrace outdoor furniture
unit_photo

Apartment APP 2+2 "4"

Max. pers. | bedrooms
Code of the unit: 307/1-SD-OB-ZJ-4
Floor: 1st floor
Bedroom 1 x double bed, wardrobe
living room with kitchenette refrigerator, sofa bed for 2 pers., hotplate (electricity), crockery
bathroom boiler 30 l , shower cubicle, WC
terrace outdoor furniture
unit_photo

Apartment APP 2+2 "1"

Max. pers. | bedrooms
Code of the unit: 307/1-SD-OB-ZJ-1
Floor: attic
Bedroom 1 x double bed, wardrobe
living room with kitchenette sofa bed for 2 pers., hotplate (electricity), crockery
bathroom boiler, shower cubicle, WC
terrace outdoor furniture
Apartmán je vhodný pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let.
unit_photo

Apartment APP 2+2 "2"

Max. pers. | bedrooms
Code of the unit: 307/1-SD-OB-ZJ-2
Floor: attic
Bedroom 1 x double bed, wardrobe
living room with kitchenette refrigerator, sofa bed for 2 pers., hotplate (electricity), crockery
bathroom boiler, shower cubicle, WC
terrace outdoor furniture
Apartmán je vhodný pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let.
unit_photo

Apartment APP 4+2 "5"

Max. pers. | bedrooms
Code of the unit: 307/1-SD-OB-ZJ-5
Floor: ground floor
Bedroom 1 x double bed, wardrobe
Bedroom 2 x bed, wardrobe
living room with kitchenette refrigerator, sofa bed for 2 pers., dinette area, hotplate (electricity), hotplate (gas), crockery
bathroom boiler, shower cubicle, WC
terrace outdoor furniture

You should not miss this information

Important Information

 • »

How did the other guests like it here?

/ 5 (17 ratings)

starstarstarstarstar
 1. Have you been satisfied with the resort, service levels and local beaches quality?
 2. Have you been satisfied with the behavior of the property owners and their services?
 3. Have you been satisfied with the accommodation quality, object cleanliness and its equipment? Were there any differences between the information on the web compared to the reality on the place of stay?
1. starstarstarstarstar

Jediné kdy jsme se při cestování zapotili byla cesta z centra Milné k objektu, velmi úzké cesty, špatné vyhýbaní se auty, ale to je typické pro většinu Chorvatska. Místo bylo nádherné.

2. starstarstarstarstar

Majitel je velmi milý, přátelský, ochotný člověk.

3. starstarstarstarstar

Nádherné klidné místo, k moři pár schodů, soukromé molo.

V. Mazurová (Czech Republic / 2014)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

More čiste, len prístup do mora bol po rebríku ktorý bol poškodený a majiteľ nemal záujem to riešiť

2. starstarstarstarstar

v poriadku až na spomenuté problémy

3. starstarstarstarstar

chýbali uteráky,vrecka do koša,majiteľ slúbiľ dodať, ale do konca pobytu to nestihol. čistota ok, informácie na webe zodpovedali skutočnosti

S. Nosko (Slovakia / 2014)
3.7 starstarstarstarstar

S kvalitou ubytovani v Apartmánech Gordana - Zátoka Josipova - Milna jsme byli spokojeni.Vyhledávali jsme místo, kde se nachází co nejméně okolních domů a dle popisů a fotografií tak bylo.S ochotou majitele jsme rovněž spokojeni.Místo majitele se o nás staral jeho syn, byl velice ochotný.Do přístavu pro nás přijel a odvezl nás do Apartmánu, vše nám vysvětli a ukázal.Nabízel nám, když měl cestu do města jestli něco nepotřebujeme nebo jestli nechceme svézt. Byl přátelský a uměl dobře anglicky, takže nebyl problém s domluvou.Při odjezdu jsme neměli možnost se rozloučit, snažili jsme se mu napsat děkovnou SMS, ale ta bohužel nedorazila.

P. Bartušková (Czech Republic / 2010)

Ubytování perfektní, jen bych uvítala větší prostor pro opalování a vstup do moře. Na počet apartmánů je malý okolní prostor u moře.S ochotou majitelu domu jsem byla spokojena velmi.

Zavadilová (Czech Republic / 2010)

Kvalita ubytování - zátoka Josipova, apartmány Gordana : bylo úžasné, snad jen malé rozčarování nám přinesla v apartmánu pro 6 osob velikost chladničky, která byla cca 5O cm vysoká bez mrazící schránky, tudíž uchování potravin byl problém, zejména dovezeného mraženého masa. O chlazení nápojů ani nemohla být řeč.Malý problém byl v tomto teplém počasí bylo i uklízení odpadků, chyběla odpovídající popelnice pro ubytované. Jinak ale úžasné okolí.Majitel domu byl velmi ochotný, chodil se ptát, zda něco nepotřebujem, v případě že opouštěl objekt, rozdal nám kontakt na sebe.Jen mu trochu vázla čeština - úplně, ale protože už leta jezdíme do Chorvatska, domluvili jsme se.

Janečkovi (Czech Republic / 2009)

Dům Gordana Zátoka Josipova je pěkné místo, překrásné moře, výhoda i nevýhoda je, že tam již od cca 14 hodin nesvítí sluníčko, možnost sezení pod borovicemi je perfektní, ubytování je docela slušné, jen je škoda, že jsou v apartmánech tak malé dřezy, že se tam nevejde ani talíř na umytí, jinak v pohodě, čisto, postele i povlečení ok. Byla přítomna majitelka domu, ale spíše se nás stranila..takže o ochotě nebo neochotě nemůžu mluvit..nic jsme řešit nepotřebovali.

K. Brožová (Czech Republic / 2009)

Ubytování bylo dle našich očekávání,byli jsme spokojeni.Majitele jsme viděli pouze na začátku pobytu,kdy jsme i platili pobyt.Myslím si ale,že by mělo být u ubytování v Gordaně napsáno,že se musí šetřit vodou,aby s tím návštěvník již počítal.Jinak byl pobyt kouzelný a samozřejmě budeme dále využívat vašich služeb.

H. Jarošová (Czech Republic / 2008)

Robinzonáda Gordana nás naprosto uspokojila, nevíme, jak to tam vypadá v plnou sezonu, ale v první polovině června jsme tam měli k dispozici vše sami\r\nMajitelé byli milí, nechali nám telefonní kontakt a v podstatě jsme je po celou dobu nepotřebovali.

H. Navrátilová (Czech Republic / 2008)

V apartmánu je příjemné a kvalitní ubytování, majitel ochotný a vstřícný, vše bez problémů.

Jiránková (Czech Republic / 2007)

Zátoka Josipova i apartmán se nám moc líbil svou polohou, přístupem k moři, okolím a klidem.Je ale otázka, jak dlouho v souvislosti s novou rozsáhlou výstavbou rekreačních zařízení v zátoce, budete moci Gordánu nabízet jako robinzonádu.Dlouho asi ne, a bude to velká škoda.To místo je moc pěkné právě svým klidem.Majitel, resp. jeho syn, k nám byl vstřícný a ochotný.

Z. Kouba (Czech Republic / 2007)

Ubytování- klidné místo,plně využito k opalování,chladnější voda,majitel- nekonfliktní,minimálně rušil.

Štěpánkovi (Czech Republic / 2007)

Dovolená byla na dobré úrovni, domácí vycházel vztříc. Jen zátoka Josipova je umístněna tak, že do ní přitékají spodní chladné produdy a oproti pobřeží v jiných částech ostrova je voda v zátoce znatelně chladnější. Co se týče přístupu do vody ze skaliskech, tak to je také malý problém.

Kos (Czech Republic / 2007)

Josipova zátoka je překrásné místo a robinsonáda Gordana je umístěna v zatím klidné části zátoky.Majitel domu se svou ženou byli velmi ochotni a vyšli nám se vším vstříc.Hned první den jsme byli pozváni na oběd a opravdu jsme si pochutnali na grilovaných sardinkách s místním chlebem a vínem.Samotný apartmán byl vkusně a čistě zařízen a jeho vybavení bylo účelné a dostačující.Jak jsme již napsali, prostředí domu bylo nádherné.Bylo by asi vhodné na internetových stránkách poznačit, že tato robinsonáda není vhodná pro rodiny s malými dětmi kvůli špatnému přístupu do vody.

Pištovi (Czech Republic / 2006)

Touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování dovolené v apartmánu Gordana na ostrově Brač, kterou jsme opravdu strávili velmi pohodově a byli jsme velmi spokojeni.Stejně tak i s ochotou majitelů domu, kteří nám umožnili grilování ryb v jejich prostorech a byli nám nápomocni radou, kam na ostrově zajet, atd.

Cach (Czech Republic / 2006)

Ubytování v domě Gordana splnilo všechny naše požadavky, které jsme na dovolenou měli - tj. samotu a velmi klidné prostředí, kvalita ubytování byla perfektní, majitelé ochotni, srdeční a pohostinní.

Jopková (Czech Republic / 2006)

Kdyz robinzonáda, tak bez okolních\r\napartmánu a ne jen na okraji skupiny ostatních - jinak je to zavádející.To\r\novsem nic nemení na mé spokojenosti s místem a prostredím a také s klidem,\r\nkterý tam panoval.Na druhou otázku odpovídám, ze ubytování bylo super a\r\nochota majitele byla dobrá.S Vasimi webovými stránkami jsem spokojen a\r\nnemám s orientací v nich problém.

J. Hrách (Czech Republic / 2006)

Ubytování bylo naprosto skvělé.Určitě se na toto místo ještě v budoucnu vrátíme. Moře nádherné, vybavení apartmánu také.Jediná drobnost byl nižší tlak vody v kohotku a sprše, ale vzhledem k umístění apartmánu se ani nedivím a plusy jednoznačně převyšují tuto maličkost.Pan majitel byl vstřícný a nemám k němu sebemenší výhrady.Poznal jsem i jeho syna, který byl naprosto fajn zapůjčil nám loď i jeho krb a ještě jsme měli s kým povídat po večerech.Závěrem nezbývá než dodat, že vše bylo tak jak má výborný dovolená vypadat.

R. Knapp (Czech Republic / 2006)

Where can you find the accommodation?

How to book your stay?

You can book your stay by paying an advance payment of about 50% of the total price and pay the rest to the owner of the property on the spot in euros. If you do not want to take cash with you, you can send the other half to us 45 days before your stay and we will send the payment to the owner. You can pay by card, bank transfer, vouchers, or for example by an employee benefits.

Take a look at the summary information about the property and its surroundings

Property code: 307/1-SD-OB-ZJ
Special offer is valid for terms till: all year round
Special offer is valid for terms from: all year round
Transport:: own,
(for large groups is possible to provide transport service)
Parking: yes, the holiday home has its own parking
Distance from the sea: 10 m
Distance from the beach: 10 m
Type of beach: rocky
Services provided: Accommodation in a private house
Available from: 01.07.2022
Available till: 12.09.2022
Arrival and departure date: Any day of the week, directly following on from any existing reservations (14:00, 10:00)
Suitable for: Family holiday
Dogs allowed: not allowed
Knowledge of foreign languages: English, Croatian
Home-made produce: For fee, local wine, raki
Bed linen: once per stay
Toilet paper: once per stay
BBQ, fireplace: Yes
Outside shower: at the property
Nearest shop: 3,3 km
Nearest public pay-phone: 3,3 km
Nearest post office: 3,3 km
Nearest bureau de change: 3,3 km
Nearest petrol station: 3,3 km
Entertainment: 3,3 km in Milna
Local excursions: yes
Availability: Please leave a one night gap in between bookings for this property
Distances are approximate and the value can vary.

These houses may also be interesting

In this section our system shows the other properties in chosen resort or in whole riviera, with the closest parameters you've chosen in search form.

Photo of object
Apartment Janika>
Distance from the property: 0 m
Photo of object
Secluded holiday home Kleopatra>
Distance from the property: 11.4 km
Photo of object
Secluded holiday home Nona Anka>
Distance from the property: 30.5 km
Photo of object
Vila Eleonora>
Distance from the property: 11.8 km